Львівські «Карпати» вдома програли луганській «Зорі»

Юлія Шпак

|

Львівські «Карпати» та луганська «Зоря» зустрічалися у матчі 4-го туру УПЛ. Матч завершився  з рахунком 0:1 на корист «Зорі», пише 24 канал.

Обидві команди доволі жваво провели перший тайм. Першими можливість забити мали саме гості – Рафаель виграв позицію у захисників та пробивав по воротах у боротьбі з Федецьким. М’яч пройшов під голкіпером Кучинським та вже котився у ворота. Та Федецький виправився, вибивши м’яч до того, як той перетнув лінію воріт.

У «Карпат» найкраща нагода за перші 45-ть хвилин виникла майже одразу. Однак Швед не зумів з близької відстані переграти Махарадзе.

У другому таймі одразу після поновлення гри захисник «Карпат» Мірошниченко наважився на дальній удар. М’яч пройшов повз штангу.

Гол «Зоря» забила на 77-ій хвилині. Гравці «Карпат» провалилися на фланзі, і простріл з флангу, попри те, що у штрафному майданчику захисники зуміли зачепити м’яч. Та він потрапив до Харатіна, який пробив по воротах у дальній кут.

За декілька хвилин після того «Зоря» могла подвоювати рахунок, але Хомченовський не зумів пробити Кучинського.

«Карпати» після чотирьох домашніх матчів мають в активі лише чотири очки.