Спортсмени зі Львівщини взяли п'ять медалей Чемпіонату Європи з вільної боротьби

Юлія Лучко

|

Борці Львівщини вибороли 5 медалей на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед молоді до 23 років, який нещодавно завершився у Римі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Борці Львівщини, вихованці  ФСТ «Спартак» у складі збірної команди України вибороли п’ять медалей.

Оксана Чудик (тренери – Ткачишин С., Раковський О.) у ваговій категорії до 65 кг та Ангеліна Лисак (тренери – Кушнір А., Скобельський О.) у ваговій категорії до 62 кг стали переможцями чемпіонату Європи.

Романна Вовчак (тренери – Ткачишин С. І., Раковський О. Г.) у ваговій категорії до 72 кг та Христина-Зоряна Демко (тренери – Вуйцик Я., Скобельський О.) у ваговій категорії до 55 кг вибороли III місце.

Юрій Ідзінський (тренери – Проців Р., Глібенко В.) у фіналі у ваговій категорії до 125 кг виборов «срібло».