Львів’янин виборов «золото» на чемпіонаті Європи з велотреку

Олена Карп'юк

|

У перший день об’єднаного чемпіонату Європи з літніх олімпійських видів спорту львів’янин Роман Гладиш здобув золоту медаль з велотреку. Про це пише «Уніан», передає Львівський портал.

Велосипедист Роман Гладиш став кращим в скратчі – гонці за очками. Він на останньому колі гонки випередив француза Адрієна Гареля і Трістана Марге зі Швейцарії.

Також медалі на чемпіонаті Європи завоювали ще двоє українців-велосипедистів. У жіночому спринті Любов Басова та Олена Старикова програли дуету з Росії (33,108 секунд проти 32,452) і завоювали срібло.

Зазначимо, чемпіонат Європи з літніх олімпійських видів спорту стартував 2 серпня у Глазго, що в Шотландії.

Нагадаємо також, щоу березні Роман Гладиш здобув «бронзу» на етапі Кубку світу з велоспорту, що проходив у Чилі. Після цього його нагородили званням найкращого спортсмена Львівщини у грудні.