ОСТАННІ НОВИНИ

У аеропорті затримали матір, яка незаконно хотіла вивезти дитину до Туреччини

Андрій Котенський

|

Прикордонники львівського загону у аеропорті «Львів» затримали матір, яка намагалася незаконно вивезти свою дитину до Туреччини. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДПС України Львівського прикордонного загону.

 

За даними відомства, під час оформлення пасажирів рейсу «Львів – Анталія» на паспортний контроль 39-річна жінка надала нотаріально завірену заяву батька дитини про дозвіл на вивезення її за кордон. В ході перевірки прикордонники встановили, що батько на момент видачі заяви перебував за межами України. Відповідно, фізично він не міг підписати наданий прикордонникам документ.

Враховуючи виявлені ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів», прикордонники направили представникам Нацполіції України відповідне повідомлення. Через кордон матір з донькою не пропустили та передали співробітникам поліції.

Як відомо із початку року на ділянці Львівського прикордонного загону вже не пропущено за кордон понад 260 дітей. Причинами не пропусків були відсутність дозволів на вивіз дітей від одного з подружжя, спроба підробити або незаконно видати таку заяву з дозволом. Тому Державна прикордонна служба радить уважно ставитися до підготовки відповідних документів для подорожей з дітьми.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...