На Львівщині 300 велосипедистів змагались у гірському веломарафоні Gran Fondo 2018

Юлія Шпак

|

У суботу, 14 липня, у Старому Самборі вдруге відбувся офіційний старт веломарафону в найпопулярнішому світовому форматі Gran Fondo. Такі змагання вже стали традиційними для Львівщини. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

На центральній площі міста Старий Самбір зібралося майже три сотні велосипедистів, з метою підкорення гірської траси у двох категоріях: 120 км та 90 км з набором висоти 1714 м. Старт і фініш обох дистанцій відбувався у Старому Самборі.

Першим підкорив трасу на дистанції 90 км Василь Набока, велогонщик зі Львова. Цього року він покращив свій результат гонки, встановивши новий рекорд – 90 км за 2 год. 14 хв. 02 сек.

Лідером гонки на дистанції у 120 км. став киянин Борис Бакуринський, який показав кращий час – 03 год. 11 хв. 46 сек.