ОСТАННІ НОВИНИ

Львів прийме Кубок України зі стрільби з лука

Юлія Шпак

|

У Львові 26-30 червня на базі СДЮШОР «Електрон» (вул. Грабовського,11) відбудеться ІІ етап Кубку України  зі стрільби з лука «Кубок Заслуженого тренера України  Богдана Кокота». Про це Львівському порталу повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

 

Цьогоріч для участі у змаганнях очікується понад 250 лучників, що представлятимуть збірні команди з 9 областей України та Києва.

«Кубок Заслуженого тренера України  Богдана Кокота» є одним зі змагань у національному сезоні 2018 року зі стрільби з лука, який включений у систему рейтингової оцінки виступів спортсменів для подальшого розгляду та формування з числа кандидатів, списків членів штатної збірної команди України на 2019 рік.

Урочисте відкриття змагань відбудеться  27 червня 2018 року о 13 45год (вул. Грабовського,11).

Початок змагань 27 червня о 09:30 год.

 Довідка:

Кокот Богдан Зіновієвич – народився 30 червня 1955 року на Івано-Франківщині. Помер у 1999 році. Майстер спорту зі стрільби з лука, Заслужений тренер України зі стрільби з лука (1994). Серед найвідоміших вихованців: ЗМС Катерина Палеха, МСМК Сергій Антонов, Олег Сорока, Танзіля Гільфанова, МС Ігор Солтан, Олександр Мазін, Олександра Сахарова та ін. У 1972-1978 роках успішно працював у республіці Білорусь.

Видатний організатор розвитку стрільби з лука на Львівщині. Адже за його ініціативи КДЮСШ «Електрон» у м. Львові набула статусу спеціалізованої школи олімпійського резерву, а також ним започатковано міжнародний молодіжний турнір «Олімпійські надії», який щороку проводиться у Львові та низку інших змагань різного рівня.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...