ОСТАННІ НОВИНИ

Посадовця ЛОДА судитимуть через службову недбалість

Юлія Шпак

|

Посадовцю Львівської ОДА загрожує до п’яти років за ґрати через службову недбалість. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

 

Зазначається, що 62-річний львів’янин, у період листопада – грудня 2016 року вчинив правопорушення, передбачене ч.2 ст.367 КК України (службова недбалість).

«Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець здійснював технічний нагляд на об’єкті будівництва дитячого будинку сімейного типу в Радехові. Чоловік достовірно знав, що підприємством-підрядником ще не усі роботи виконані, а матеріали використані, проте все ж підписав та завірив печаткою акти приймання виконаних робіт. Вказані документи стали підставою для перерахуванням бюджетних коштів фірмі за завищеною ціною. Посадовець був зобов’язаний проконтролювати як виконуються будівельні роботи, проте не зробив цього належним чином», – йдеться у повідомленні прокуратури.

Також повідомляється, що у результаті цього, інтересам Львівської обласної ради було завдано шкоди на загальну суму понад 270 тис грн, що у 250 і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян і вважається тяжкими наслідками.

Крім цього, з метою відшкодування заподіяної шкоди прокуратура заявлятиме цивільний позов.

У разі доведення вини зловмисник може потрапити за ґрати на 5 років.

Також йому загрожує штраф і трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...