Ветеран спорту Львівщини став срібним призером чемпіонату світу з гірського бігу

Юлія Шпак

|

Нещодавно в словенському містечку Железник за участю майже 900 ветеранів спорту завершився 18-й чемпіонат світу з гірського бігу в категорії «Мастерс», який проводили під патронатом міжнародного федерації легкої атлетики (IAAF) світовою Асоціацією гірського бігу. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

З поміж делегацій 25 країн, збірну України представляли двоє спортсменів вікової категорії 75-79 років: львів’янин Василь Крупський та киянин Олександр Вольський. В командних змаганнях, долаючи гірську дистанцію 7,25 км, українці вибороли срібні медалі!

В абсолютному індивідуальному заліку у своїй віковій групі Василь Крупський фінішував з четвертим результатом.