ОСТАННІ НОВИНИ

Вища рада правосуддя звільнила львівську суддю, що ухвалила неправомірне рішення

Катерина Родак

|

Вища рада правосуддя  звільнила Радченко Еллі з посади судді Сихівського районного суду міста Львова за вчинення істотного дисциплінарного проступку. Про це повідомляє Судова влада України.

 

Дисциплінарну справу стосовно судді Еллі Радченко порушено на підставі дисциплінарних скарг Львівської міської ради від 20 січня, 27 лютого та 21 квітня 2017 року. Так, рішення судді унеможливило виконання судового рішення.

Також повідомляється, що 18 жовтня Третя  Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя залишила  без змін рішенням Вищої ради правосуддя від 16 січня 2017. Цим рішенням Еллі Радченко притягнуто до дисциплінарної відповідальності та застосовано до неї дисциплінарне стягнення у виді подання про звільнення її з посади судді.

«Дисциплінарне провадження щодо судді Радченко Е.А. здійснено згідно з передбаченою чинним законодавством процедурою. Рішення про притягнення судді Радченко Е.А. до дисциплінарної відповідальності ухвалено Третьою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя у межах визначених законом повноважень»,– зазначив член ВРП Ігор Бенедисюк.

Таким чином Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Радченко Еллі Анатоліївну з посади судді Сихівського районного суду міста Львова.

За інформацією ZAXID.NET, саме Еллі Радченко  своєю ухвалою заборонила зносити незаконно побудований ресторан «Хутірець» у Львові.

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...