ОСТАННІ НОВИНИ

Незабаром Замарстинівську на майже два роки закриють на ремонт

Катерина Родак

|

Найближчим часом вулицю Замарстинівську у Львові закриють на довготривалий ремонт, що вартуватиме майже 85 мільйонів гривень.

 

Як повідомили у прес-службі міської ради Львова, учора, 6 лютого, ЛКП «Львівавтодор» уклало договір-підряду «Реконструкція вул. Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф’яної)». Переможцем тендеру стало ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Роботи на цій вулиці коштуватимуть 84 млн 476 тис. 020 грн. Тривалість будівництва, відповідно до проекту організації будівництва, становить 22 місяці.

Роботи у ЛКП «Львівавтодор» обіцяють розпочати найближчим часом.

Проектом передбачено:

– реконструкція вулиці з трамвайними коліями – 0,899 км;

– перекладка каналізаційного колектора по вул. Замарстинівській в межах реконструкції вулиці, заміну ділянок колекторів з бокових вулиць, заміна усіх  випусків з житлових будинків та випусків з дощових ринв, заміна усіх дощоприймачів та їх приєднань до вуличних колекторів з влаштуванням гідрозатворів, влаштування колодязів та камер на підключенні до каналізаційної мережі. Діаметр проектованих колекторів 200-2000 мм;

– заміна чавунного водопроводу діаметром 150-200 мм вздовж вул. Замарстинівської, заміна ділянок водопроводів з бокових вулиць, влаштування гідрантів та запірної арматури, влаштування колодязів на підключенні водопроводів з бокових вулиць;

– влаштування дренажу дорожнього полотна;

– влаштування зовнішнього освітлення;

– захист мереж електропостачання , систем зв’язку;

-заміна газопроводів середнього і низького тисків;

– влаштування контактної мережі трамваю.

Нагадаємо, що вулиця Замарстинівська не бачила ремонту понад 40 років. У грудні вулицю закрили для проїзду трамваїв.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...