ОСТАННІ НОВИНИ

В Україну додатково доставлять понад мільйон доз вакцини від кору

Андрій Котенський

|

ЮНІСЕФ зміг придбати 1 097 600 додаткових доз вакцини КПК для подолання в України спалаху кору. Перша партія бельгійської вакцини виробництва Глаксо Сміт Кляйн прибуде в Україну наприкінці лютого 2018 року. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі МОЗ України.

 

За даними відомства, поставка буде здійснена в три етапи: перша доставка – 220 тисяч доз вакцини – очікується у кінці лютого,  друга поставка – 800 тис. доз вакцини КПК – планується на кінець березня, третя – 77 600 доз КПК – має прибути наприкінці травня.

У другій половині 2018 року ЮНІСЕФ також поставить 901 400 доз вакцини КПК. До цього часу потребу країни у вакцині проти кору покриють додаткові поставки, що прибудуть у лютому, березні і травні.

Як відомо, нова партія вакцини від кору була закуплена ЮНІСЕФ на замовлення Міністерства охорони здоров’я у рамках підтримки державної програми імунізації.

Нагадаємо, Львівський портал писав про те, як львів’яни можуть попередити кір та де у місті можна пройти процедуру вакцинування?

Фото Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...