ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові ветерани війни в Афганістані отримають матеріальну допомогу

Юлія Шпак

|

До 29-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан, у Львові виплатять одноразову матеріальну допомогу людям з інвалідністю 1-ї, 2-ї, 3-ї груп, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістані, та членам сімей загиблих (померлих), які брали участь у бойових діях. Загалом таку допомогу отримають 399 воїнів-афганців та 77 вдів, які зареєстровані у Львові й перебувають на обліку у відділах соціального захисту міста. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

Так, згідно з розпорядженням міського голови Львова №19 від 30 січня 2017 року, одноразову матеріальну допомогу нададуть:

– людям, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан і є особами з інвалідністю 1-ї групи. Таку допомогу отримають 11 людей у розмірі 1000 грн. кожен.

–  людям, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан і є особами з інвалідністю 2-ї групи. Таку допомогу  отримають 99 людей у розмірі 700 грн. кожен.

–  людям, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан і є особами з інвалідністю  3-ї групи. Таку допомогу  отримають 289 людей у розмірі 700 грн. кожен.

– членам сімей загиблих (померлих) людей, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан. Таку допомогу отримають 77 вдів у розмірі 700 грн. кожна.

Загальна сума виплат – 336 500 грн.  Зазначимо, що цього року місто збільшило таку виплату: минулого люди, які брали участь у бойових діях в Афганістані та родичі загиблих військових отримали по 500 грн. допомоги.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...