ОСТАННІ НОВИНИ

Суд повернув Львову викрадене приміщення на Дрогобича, 4

Омелян Шевчук

|

Львову повернули ще одне викрадене приміщення. Як повідомила начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун, один з об’єктів, який незаконно вибув з комунальної власності минулого року на вул. Дрогобича, 4, площею 313,8 кв. м., повернутий у комунальну власність.

 

«Уже вчергове суд повернув громаді приміщення, яке незаконно намагалися привласнити шахраї. Це об’єкт із низки приміщень, щодо яких у минулому році зловмисниками були скоєнні спроби на незаконне заволодіння майном. Добре, що правосуддя існує, незважаючи на неправомірне рішення апеляційної інстанції», – розповіла начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун.

Приміщення перебували в оренді видавництва ТзОВ «Апріорі-книга» на підставі договору оренди між управлінням комунальної власності та ТзОВ.

31 січня 2018 року Верховний суд задовольнив касаційні скарги управління комунальної власності Львівської міської ради, заступника прокурора Львівської області та Львівської міської ради про скасування державної реєстрації права власності та витребування майна з чужого незаконного володіння.

«При цьому слід наголосити, що 20.09.2017 Львівським апеляційним господарським судом в складі суддів Якімець Г.Г., Бойко С.М., Бонк Т.Б. було винесено постанову на користь осіб, які замахнулися на міське майно. Тому управління разом з Львівською міською радою та прокуратурою подали касаційні скарги на постанову Львівського апеляційного господарського суду. Управління також підготує і скерує скарги на дії осіб, які приймали відповідні рішення з порушенням чинного законодавства.

Верховний Суд встановив, що приміщення перебували у комунальній власності на підставі рішення виконавчого комітету Ленінської районної ради народних депутатів від 1987р., рішення про державну реєстрацію права комунальної власності було прийняте 06.08.2008 р. ОКП ЛОР «БТІ та ЄО, крім того, був укладений договір оренди № Г-8835-13 від 24.10.2013 між управлінням комунальної власності та ТЗОВ «Апріорі-книга».

Звертаємо увагу, що саме орендар неправомірно почав здійснювати реконструкцію нежитлового приміщення будівлі під літерою «А-3» з розширенням за рахунок простору горища під офіс з використанням існуючих входів на вул. Ю. Дрогобича, 4 в м. Львові без жодних дозволів, а також неправомірно 14.03.2016 за допомогою приватного нотаріуса вніс відомості про приватну власність ТзОВ «Апріорі-книга» на підставі акту приймання-передачі нерухомого майна, виданого 01.03.2016 ТзОВ «Апріорі-книга», – повідомили в управлінні комунальної власності ЛМР.

Раніше Львівський портал уже повідомляв про «Аферу століття» у Львові, до якої причетні працівники мерії. Так у листопаді минулого року спеціалісти управління комунальної власності Львівської міської ради виявили, що десятки комунальних приміщень Львова перереєстровані на приватних осіб –підприємиць Ірину Сандул та Людмилу Малькову. Вони разом із своїми колегами, скориставшись відсутністю реєстру комунального майна, незаконно відчужили об’єкти комунального майна. На частину із приміщень суд одразу наклав арешт, а протягом року частину із приміщень було повернуто міськраді. Окрім того, суд заарештував двохфігурантів цієї справи, проте одного з них відпустив під заставу. Також у липні 2017 року правоохоронці проводили обшуки у кабінетах чиновників ЛМР у цій справі.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...