ОСТАННІ НОВИНИ

АТОвці нині проведуть у Львові акцію «Stop – Putin, Stop – War»

Дарина Смеречанська

|

Сьогодні, у День Соборності України, у центрі Львова АТОвські організації проведуть акцію «Stop – Putin, Stop – War». Про це Львівському порталу повідомили організатори заходи.

 

«Об’єднання добровольців» разом з ГО «Апостольська Чота» та Українською Спілкою Учасників АТО  проведуть у Львові акцію STOP PUTIN STOP WAR. Вона, наголошують організатори, носитиме міжнародний характер, адже пройде одночасно з іншими акціями протесту, які діаспора та небайдужі українці активно готують в США, Швейцарії, Австрії, Італії, Німеччині та багатьох країнах світу Європи.

Мета такого заходу — привернути увагу світової громадськості до загарбницької війни на сході України та не допустити проведення Чемпіонату світу з футболу в Росії, що запланований на цей рік.

«Об’єднання добровольців» уже неодноразово долучалося до акцій  STOP PUTIN STOP WAR, які міжнародна спільнота проводить впродовж останніх років. У попередніх акціях ми вимагали звільнення українських військовополонених, введення цілодобової місії ОБСЄ. Цього ж разу будемо просити, щоби світові лідери та звичайні люди бойкотували проведення футбольного чемпіонату у Росії, оскільки вважаємо, що країна-агресор не має жодного морального права приймати у себе цей спортивний захід. Хочемо сказати про це вголос і на цілий світ, застерегти людей, щоб вони добре подумали чи варто відвідувати державу, де людину без причини можуть запроторити у тюрму або й вбити», — наголосила керівник організації «Об’єднання добровольців» Олена Живко.

Нагадаємо, що акція пройде у Львові, 22 січня, о 15:00 годині поблизу пам’ятника Шевченку.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...