ОСТАННІ НОВИНИ

«Укрзалізниця» замовила прибирання 16 швидкісних поїздів за 16,5 мільйонів

Олександр Косик

|

Філія «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Українська залізниця» оголосила тендер, очікуваною вартістю 18,5 мільйонів гривень на послуги з прибирання вагонів швидкісних поїздів та території ТПС «Дарниця». Про це йдеться на сайті «Zалізниця без корупції», передає Львівський портал.

 

Тендер розподілено на 5 лотів:

  1. Прибирання вагонів в 10 поїздах Hyundai (протягом 8 місяців) – 10,7 мільйонів гривень.
  2. Прибирання вагонів в двох електропоїздах ЕКР-1 (протягом 8 місяців) – 2,8 мільйони гривень.
  3. Прибирання в двох міжрегіональних поїздах 5 вагонній комплектації (протягом 8 місяців) – 1,4 мільйони гривень.
  4. Прибирання в двох швидкісних двоповерхових електропоїздах Skoda серії EG675 (протягом 8 місяців) – 2,2 мільйони гривень.
  5. Прибирання приміщень (26,7 тис. м2) та території (39,9 тис. м2) технічної пасажирської станції «Дарниця» (протягом 8 місяців) – 1,6 мільйони гривень.

Таким чином вартість прибирання 16 швидкісних поїздів протягом 8 місяців складає близько 16,5 мільйонів гривень. В комплекс послуг входять щоденні прибирання та періодичні комплексні прибирання (4 рази на місяць).

Середня вартість послуг для одного поїзда Hyundai складає близько 2 200 грн. за одне прибирання. Для електропоїзда ЕКР-1 – 2 850 грн. А для двоповерхової Skoda – 2 250 грн.

До послуг прибирання також включено забезпечення туалетним папером, мильними засобами, освіжувачами та одноразовими підголівниками.

Окрім цього , згідно тендерної документації, залізнична філія планує закупити послуги з очищення снігу площі в 13,5 тис. м2 на станції «Дарниця» протягом січня-березня 2018 року, хоча контракт за тендером може бути підписаний не раніше березня місяця. Тобто ці послуги не можуть надаватись, або надаються наперед до завершення тендеру.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...