ОСТАННІ НОВИНИ

У межах історичного ареалу Львова збудують нове транспортне кільце

Катерина Родак

|

На перетині вулиць Мушака та Дібровної з’явиться транспортне кільце. Відповідні зміни запропоновані у проекті детального плану території в районі вул. І. Свєнціцького, вул. Ю. Мушака, вул. Дібровної, вул. І. Франка у м. Львові, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Цим детальним планом території пропонується розроблення транспортного вузла на вул. Ю.Мушака, вул. Дібровній з врахуванням хордової магістралі.

У детальному плані території передбачена комплексна реконструкція, яка передбачає першочергові та перспективні заходи розвитку вуличної мережі в цьому районі. Так, планується будівництво магістралі загальноміського значення безперервного руху, «хорди», будівництво транспортної розв’язки в двох рівнях: на перетині «хорди» та вул.Стуса. Першочергово на перетині вулиць Мушака-Діброва збудують кільце.

Територія, для якої розробляється детальний план, розташована в межах історичного ареалу міста Львова.

Окрім того, детальним  планом у цьому районі встановлюється режим обмеження забудови та іншого використання території. Нове будівництво може здійснюватись у межах завдань щодо доповнення характеру середовища, що склалося історично.

На території Богословської академії (Свєнціцького,17) облаштують паркінг на 30 місць та спортивний майданчик. У перспективі є підземний паркінг.

Додамо, що у межах цього району нещодавно незаконно зруйнували віллу Свєнціцького.

24 січня 2018 року відбудеться зустріч з головним архітектором проекту. Місце проведення: Великий сесійний зал Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок,1). Початок о 18.00.

Пропозиції можна подавати до 05 лютого 2018 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій — Челепіс Д., тел. 032 297 57 63.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...