ОСТАННІ НОВИНИ

Як українці будуть відпочивати у 2018 році

Юлія Шпак

|

Уряд ухвалив рішення про перенесення робочих днів у 2018 році через збіги вихідних днів на період свят. Про це повідомляє Урядовий портал.

 

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  «Про перенесення робочих днів у 2018 році» для працівників підприємств, установ та організацій, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями (субота і неділя), крім органів Пенсійного фонду, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ, у 2018 році перенесено робочі дні з:

  • п’ятниці 9 березня на суботу 3 березня;
  • понеділка 30 квітня на суботу 5 травня;
  • п’ятниці 29 червня на суботу 23 червня;
  • понеділка 24 грудня на суботу 22 грудня;
  • понеділка 31 грудня на суботу 29 грудня.

Відтак із нагоди Міжнародного жіночого дня українці відпочиватимуть з четверга 8 березня до понеділка 12 березня, але за п’ятницю 9 березня потрібно буде попередньо відпрацювати у суботу – 3 березня.

Також чотири вихідних припадають на травневі свята, із суботи 28 квітня по вівторок 1 травня, а понеділок 30 квітня потрібно буде відпрацювати у суботу, 5 травня.

До Дня Конституції України вихідними будуть також чотири дні з четверга 28 червня по неділю 1 липня, але п’ятницю 29 червня треба відпрацювати в суботу 23 червня.

На час святкування католицького Різдва, українці відпочиватимуть із неділі 23 по 25 грудня, проте відпрацювати 24 грудня доведеться у суботу, 22 числа.

Перед Новим 2019 роком попрацювати потрібно буде у суботу, 29 грудня, аби відпочивати із неділі 30 грудня по вівторк 1 січня.

Загалом святковими в Україні будуть:

1 січня – Новий рік (понеділок);

7 січня – Різдво Христове (неділя);

8 березня – Міжнародний жіночий день (четвер);

8 квітня – Пасха (неділя);

1 травня – День міжнародної солідарності трудящих (вівторок);

9 травня – День Перемоги (середа);

27 травня – Трійця (неділя);

28 червня – День Конституції України (четвер);

24 серпня – День незалежності України (п’ятниця);

14 жовтня – День захисника України (неділя);

25 грудня – Різдво Христове, католицьке (вівторок).

Перенесення робочих днів не спричинить зменшення тривалості робочого часу впродовж року, обсягів виробництва і надходжень податкових та обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів і при цьому сприятиме створенню сприятливих умов для святкування у 2018 році 8 березня – Міжнародного жіночого дня, 1 травня – Дня праці, 28 червня – Дня Конституції України, 25 грудня – Різдва Христового та у 2019 році 1 січня – Нового року, а також дасть змогу громадянам заздалегідь планувати час відпочинку.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...