ОСТАННІ НОВИНИ

Київ назвали найдешевшим містом для економної подорожі у 2018 році

Дарина Смеречанська

|

Київ очолив рейтинг міст світу для найбільш економної подорожі 2018-го року. Загалом, за оренду житла, триразове харчування, різні напої та екскурсії – мандрівнику доведеться заплатити в середньому 65 фунтів стерлінгів (близько 2500 гривень) за день. Про це повідомляє ТСН.

 

Рейтинг “100 місць світу для подорожі 2018 року: від найдорожчих до найдешевших” склала британська туристична компанія Hoppa. В списку були вказані міста та суми, які туристи використовують там в середньому за добу.

До десятки найбюджетніших увійшли такі міста:

  1. Хошимін, В’єтнам – близько 90 фунтів стерлінгів,

 

  1. Софія, Болгарія – 88 фунтів стерлінгів,

 

  1. Куала-Лумпур, Малайзія – 88 фунтів стерлінгів,

 

  1. Джакарта, Індонезія – 85 фунтів стерлінгів,

 

  1. Бухарест, Румунія – 84 фунти стерлінги,

 

  1. Каїр, Єгипет – 79 фунтів стерлінгів,

 

  1. Сіємреап, Камбоджа – 79 фунтів стерлінгів,

 

  1. Маніла, Філіппіни – 70 фунтів стерлінгів,

 

  1. Анталія, Туреччина – 70 фунтів стерлінгів,

 

  1. Київ, Україна – 65 фунтів стерлінгів.

Найважливішу роль в структуруванні рейтингу відіграли вартість житла, обіду в ресторані та в бюджетній закусочній. Так, поїсти в Києві виявилось найдешевше із заявлених ста міст. В той час, як за вартістю житла місто посіло 5 сходинку серед економ-варіантів. Так, орендувати квартиру в Києві, за даними агентства, коштує близько 42 фунтів стерлінгів за добу (близько 1600 грн).

За вартістю житла дешевшими від Києва виявились: Денпасар (Індонезія), Анталія (Турція), Пхукет (Таїланд) та Джакарта (Індонезія).

Разом з тим, найдорожчим містом для мандрівки 2018 року визнано Нью-Йорк, США. Щоб відпочивати тут, туристи щоденно витрачають близько 346 фунтів стерлінгів, а це понад 13 тисяч гривень.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...