ОСТАННІ НОВИНИ

Військові офіцери пройшли підвищення кваліфікації на Львівщині

Омелян Шевчук

|

Напередодні новорічних свят у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації, які мають офіцерські звання, пройшли підготовку на військових кафедрах та не мають досвіду військової служби. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі НАСВ.

 

Впродовж декількох тижнів майже півтори сотні офіцерів, восьмеро з яких військовослужбовці-жінки, опановували необхідні теоретичні знання та практичні навички за наступними спеціальностями: «Бойове застосування механізованих з’єднань та військових частин і підрозділів», «Бойове застосування з’єднань та військових частин і підрозділів наземної артилерії», «Морально-психологічне забезпечення діяльності військ», а також «Організація інженерного забезпечення бойових дій військ (сил)».

Особливу увагу під час навчання було приділено наданню слухачам навичок, які ґрунтуються на досвіді проведення Антитерористичної операції на сході Україні. Зокрема, було проведено низку тренінгів з психологічної підготовки, експлуатації військової техніки та озброєння, управлінні підрозділами тощо.

Наприкінці курсів слухачами було успішно складено комплексний випускний іспит, за результатами якого офіцери отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Впродовж наступних декількох днів вони прибудуть до своїх військових частин, що розташовані на території всієї України, та приступлять до виконання своїх службових обов’язків.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...