ОСТАННІ НОВИНИ

Львівщина вимагає скасувати для нардепів і місцевих депутатів безкоштовний проїзд у транспорті

Соломія Головіна

|

Львівська обласна рада сьогодні, 21 грудня, під час позачергової сесії прийняла рішення звернутися до Верховної Ради та Кабміну щодо скасування права нардепів і депутатів місцевих рад на безплатний проїзд усіма видами транспорту. За відповідне рішення проголосувало 45 обласних обранців. Про це інформує кореспондент Львівського порталу.

 

Як зазначається, кошторисом Ради затверджується ліміт коштів, які щомісяця видаються кожному народному депутатові для компенсації вартості проїзду територією України.  Що стосується депутатів місцевих рад, то вони користуються на території відповідної ради правом на безплатний проїзд на залізничному, автомобільному і водному транспорті незалежно від форм власності, а також на всіх видах міського пасажирського транспорту (за винятком таксі. Для цього депутатам місцевих ради видають відповідні проїзні документи.

Львівська обласна рада вважає, що у період війни на сході України є недоцільно за рахунок держбюджету  та відповідних місцевих бюджетів забезпечувати нардепів і депутатів місцевих рад безплатним проїздом.

«Ми, депутати Львівської облради, пропонуємо внести зміни до чинного законодавства України, скасувавши права народних депутатів і депутатів місцевих рад на безплатний проїзд», – мовиться у зверненні обласних обранців.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...