ОСТАННІ НОВИНИ

Екс-мер Старого Самбора заплатить штраф за корупцію із землями

Андрій Котенський

|

Колишнього мера Старого Самбора визнано винним у порушенні вимог антикорупційного законодавства, за корупцію у земельних питаннях на користь близьких осіб. Із колишнього чиновника буде стягнено штраф, а землі спробують повернути громаді. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратурі Львівщини.

 

За даними відомства, апеляційним судом Львівської області за участі прокуратури області залишено в силі рішення суду першої інстанції, яким визнано винним колишнього голову Старосамбірської міської ради у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Встановлено, що екс-мер, будучи суб’єктом відповідальності за порушення, пов’язані з корупцією, всупереч інтересам територіальної громади, не повідомив у встановлених законом випадках про наявність у нього реального конфлікту інтересів та проголосував за прийняття рішень із земельних питань на користь близьких осіб.

Таким чином, народний обранець вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

Старосамбірським районним судом Львівської області на винного накладено адміністративне стягнення у вигляді максимального штрафу.

Рішення суду набрало законної сили.

На даний час вживаються заходи з метою скасування рішень, прийнятих в умовах конфлікту інтересів.

Фото: Depositphotos

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...