ОСТАННІ НОВИНИ

До Дня святого Миколая діти загиблих учасників АТО отримають по 10 тисяч

Вероніка Рой

|

У Львові до Дня святого Миколая дітям загиблих та пропалих безвісти учасників антитерористичної операції виплатять одноразову матеріальну допомогу у розмірі 10 тис. грн. В цьому році таку допомогу отримають 70 дітей. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

Про це йдеться у розпорядженнях міського голови Львова № 714 від 13.12.2017 та № 79 від 14.12.2017. Загальна сума виплат – 700 тис. грн.

Як додали в управлінні соціального захисту, торік таку допомогу отримали 40 дітей загиблих та пропалих безвісти бійців АТО.

Нагадаємо, така допомога від міста надається дітям віком до 18 років, а у разі, якщо діти навчаються за денною формою у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації – до 23 років при умові, що ці діти не мають власних сімей та не перебувають на повному державному чи недержавному утриманні при умові, що дитина (діти) учасника антитерористичної операції, який загинув (помер) чи пропав безвісти, була (були) зареєстровані у м. Львові на момент його загибелі (смерті).

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...