ОСТАННІ НОВИНИ

У Дрогобичі депутат допоміг своїй фірмі перемогти у конкурсі на транспортні перевезення

Олександр Косик

|

Депутат Дрогобицької міської ради був членом комісії, яка визначала підприємство, що працюватиме на окремих маршрутах. Проте за втручанням прокуратури були скасовані рішення та договори на здійснення цих перевезень. Про це Львівському порталу повідомили у пре-службі прокуратури Львівської області.

 

Встановлено, що депутат Дрогобицької міської ради, який перебував на посаді заступника голови конкурсного комітету з визначення переможців на автобусних маршрутах загального користування місцевої райдержадміністрації, та водночас був власником автобусів, які використовувались, підприємством «Транс-Екіпаж», що здійснює транспортні перевезення, не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів та приймав безпосередню участь у засіданні конкурсного комітету щодо визначення підпорядкованого йому підприємства переможцем конкурсу на окремих маршрутах.

Це рішення було затверджено розпорядженням голови Дрогобицької райдержадміністрації, а із перевізником укладено договори.

У зв’язку із цим, прокурор Дрогобицької місцевої прокуратури звернувся до суду із позовом про визнання зазначених рішень, розпоряджень та договорів недійсними, який господарський суд Львівської області задоволив у повному обсягу.

Крім цього, за вчинене депутатом корупційне правопорушення, його притягнуто до адміністративної відповідальності.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...