ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині прикордонники затримали одесита зі старовинними книгами

Олександр Косик

|

Працівники Львівської митниці вилучили у «букініста» старовинні  книги. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області.

 

Днями громадянин України, 43-річний мешканець  Одеси, автомобілем VW Multivan прямував з України до  Республіки Польщі через пункт пропуску «Шегині – Медика» (Львівщина). Для проходження митного контролю обрав смугу руху «зелений коридор», чим  заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню або належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження.

Під час митного контролю транспортного засобу у працівників митниці виникла підозра щодо наявності в ньому товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню. Під час огляду в пасажирському відділі автомобіля було виявлено 20 томів книги «Большая Энциклопедия», 1902-1905 років випуску видавництва «Библіографическій Институтъ» (Мейеръ) въ Лейпцигъ и Вънъ, и Книгоиздательское Товарищество «Просвъщеніе» въ С.-Петербургъ; а також книгу «Промышленная архитектура», 1935 р. випуску.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України. Книги вилучено до рішення суду.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...