ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські школи та садки оприлюднили свої фінансові звіти

Юлія Шпак

|

Школи і садки у Львові оприлюднили свої фінансові звіти на веб-сайтах. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

Відповідно до ст. 30 Закону України «Про освіту», школи і дошкільні навчальні заклади у Львові оприлюднили на своїх веб-сайтах фінансовий звіт про надходження та використання коштів. Звіти навчальних закладів, які не мають своїх сайтів, публікують на сайті управління освіти ЛМР.

Зокрема, навчальні заклади, які не мають веб-сайтів, скерували свої фінансові звіти у навчально-методичний центр освіти для їх публікування на офіційному сайті міського управління освіти у розділі «Публічна інформація». З 1 грудня управління освіти здійснило моніторинг забезпечення прозорості та інформаційної відкритості шкіл і садочків у Львові.

«Станом на сьогодні більша частина інформації опрацьована і висвітлена на сайтах навчальних закладів та управління освіти, але враховуючи великий обсяг, триває опрацювання та почергове розміщення відповідної інформації», – зазначають в управління освіти ЛМР.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...