ОСТАННІ НОВИНИ

«Львівелектротранс» оновиться вживаними трамваями

Олександр Косик

|

Рухомий склад ЛКП «Львівелектротранс» потребує негайного оновлення та підвищення якості технічного складу. Найефективніший спосіб – це закупівля вживаних трамваїв. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

Відтак, підприємство вивчається досвід Європи і досвід України щодо використання вживаних трамваїв. Згідно отриманих даних, у містах України курсує 26,2% вживаного електротранспорту, а саме 22,8% – це тролейбуси і 29,6% – трамваї. Найбільше вживаних трамваїв курсує на вулицях Вінниці – 78,7%. Найбільше вживаних тролейбусів у Миколаєві – 54,1%.

«Ми провели аналіз простоїв та технічних поломок рухомого складу «Львівелектротранс». Він показує, що підприємство потребує негайного оновлення рухомого складу і підвищенню якості технічного складу. Найефективніший спосіб – це закупівля вживаних трамваїв, у доброму стані, після заміни електро-частини. Один такий трамвай з доставкою сюди і розмитненням може коштувати до 1 млн. грн. Тоді за 50 трамваїв ми мали б заплатити 50 млн. грн. На сьогодні це найшвидший і найдешевший шлях», – розповів заступник директора ЛКП «Львівелектротранс», радник міського голови Андрій Білий.

За його словами, варіант придбання вживаного електротранспорту має підтримку серед фахівців транспортної галузі та депутатського корпуси ЛМР. Тому зараз вивчається досвід Європи і досвід використання вживаних трамваїв іншими містами України. Зокрема у містах України курсує 26,2% вживаного електротранспорту, а саме 22,8% – це тролейбуси і 29,6% – трамваї. Найбільше вживаних трамваїв курсує на вулицях Вінниці – 78,7%. Найбільше вживаних тролейбусів у Миколаєві – 54,1%.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...