ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський ОХМАТДИТ більше трьох діб провів без води

Катерина Родак

|

Станом на 22.00 год. 11 грудня водопостачання Личаківського району міста було відновлено у повному обсязі, проте лікарня ОХМАТДИТ залишилася без води до ранку.

 

Як відомо, повністю повернути воду у труби львів’ян у мерії обіцяли вчора до 14.00 год.

«Вода до міста надійшла ще вночі в неділю, 10 грудня. Однак, щоб врегулювати мережу за гідравлічними показниками, довелося розповітрювати систему, запускати локальні станції підкачування, промивати трубопроводи.

Найдовше без води залишалися мешканці вулиць району Високого Замку, оскільки це найвища точка, і спостерігався дуже великий розбір води, тому постійно падав тиск у мережі й відмикалися автоматичні станції підкачування. Вчора, о 22.00 год. нам вдалося налагодити роботу насосної станції на вулиці Княжій, відтак мешканці вулиць Довбуша, Кривоноса, Барвінських отримали воду. Також ми відслідковуємо скарги щодо погіршення якості води та ретельно промиваємо вуличну мережу через пожежні гідранти», – повідомила диспетчерська служба ЛМКП «Львівводоканал».

Щодо проблеми, яка виникла з відновленням водопостачання лікарні ОХМАТДИТ на вулиці Барвінських – причиною цього, за словами працівників «Львівводоканалу», стало зволікання працівника лікарні, який відповідає за водопровідне господарство.

«Саме працівник лікарні зобов’язаний був прослідкувати за наповненням водозбірника лікарні об’ємом 250 метрів кубічних, та запуском насосної станції на території ОХМАТДИТу. Ми подали воду до лікарні з належним тиском ще у понеділок увечері» – наголосили у ЛМКП «Львівводоканал».

Водночас заступник директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Андрій Васьків у коментарі Дивись.info наполягає, що саме «Львівводоканал» вчасно не виконав свою роботу:

«Води у резервуарах ОХМАТДИТу стало достатньо десь о 8 годині ранку сьогодні, тобто рівень води дістався такого, з якого можна було включити насос, – пояснює Андрій Васьків. – Станом на 10 годину вечора резервуари були пусті, до ранку вода наповнювала їх і о 8й годині відновлено водопостачання лікарні. Вчора ввечері до резервуарів приїжджав водовоз, і вони не мали із собою системи примусової подачі води. Бо для того, аби подати у резервуар воду, її треба подати на висоту. Вони того зробити не змогли, через це водопостачання відновили тільки зранку».

Як відомо, лікарня ОХМАТДИТ до сьогоднішнього ранку залишалася без водопостачання.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...