ОСТАННІ НОВИНИ

Близько 70% призовників не з'явились у військкомати під час осіннього призову

Єва Корнійчук

|

В Україні завершилась призовна кампанія “Осінь-2017”, особливістю якої є додатковий призов громадян на строкову військову службу до лав ЗСУ. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Сухопутних військ Збройних сил України.

 

“Військовими комісаріатами України було призвано та направлено до військ (сил) – 12 460 осіб, у тому числі до Збройних Сил України – 8 360, Національної гвардії України – 3 500, Державної спеціальної служби транспорту – 600, тобто військові комісаріати виконали державне завдання на 100%”, – сказано в прес-релізі.

Строковики проходитимуть службу у всіх регіонах України, за виключенням зони проведення антитерористичної операції.

Зазначається, що на строкову військову службу були призвані громадяни України чоловічої статі 1997-1990 років народження, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

“Проте проблеми з тими, хто уникає строкової служби у війську не бракує. Близько 70 відсотків неявки призовників до військових комісаріатів. З тих майже третина перебувають у розшуку. Тож згідно з законодавством представники військових комісаріатів мають право вручати повістки будь-де”, – йдеться в повідомленні.

За ухиляння від обов’язкової служби у війську світить реальний термін ув’язнення – до трьох років.

Раніше ми писали, що Львівщина виконала план призову, проте місто Львів призов провалив.

Джерело

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...