ОСТАННІ НОВИНИ

На семи перехрестях Львова повітря сильно забруднене шкідливими речовинами. Перелік

Катерина Родак

|

За листопад обстежено 7 перехресть м. Львова, і на всіх виявлено перевищення максимально разових гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

 

Хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічне управління» за листопад провела 767 замірів повітря та 440 аналізів води, загалом обстежено 7 перехресть м. Львова та 10 водних об’єктів. У всіх обстежених водоймах і перехрестях виявили перевищення максимально разових гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин.

За листопад обстежено 7 перехресть м. Львова, і на всіх виявлено перевищення максимально разових гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин.

З найбільш забрудненим повітрям виявилось перехрестя вулиць пр. Чорновола – вул. Хімічна, на якому спостерігалось перевищення вуглецю оксиду у 2,0 рази та азоту діоксину – в 1,8 рази. Також на перехресті вул. Городоцька – вул. Наливайка спостерігалося перевищення вуглецю оксиду в 1,8 рази, азоту діоксину – в 1,6 рази. Найменш забрудненим виявилось перехрестя вул. Січових Стрільців – вул. Гнатюка.

Раніше страшенну загазованість виявили ще на декількох перехрестях Львова.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...