ОСТАННІ НОВИНИ

Через ДТП та неналежне паркування львівський електротранспорт у листопаді простояв майже 80 годин

Юлія Шпак

|

У листопаді через ДТП і паркування у неналежних місцях, підприємство вимушено зупинило свої транспортні засоби майже на 80 годин. Зокрема, зафіксовано 23 випадки простою через неправильне паркування, що затримали рух міського електротранспорту на 14 годин, а також 103 випадки ДТП, які спричинили 65 годин затримки у русі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

«Адміністрація ЛКП «Львівелектротранс» вкотре звертається до водіїв міста з проханням не паркувати авто на шляхах курсування міських трамваїв та тролейбусів, бо, як бачимо із наведеної статистики, близько третини усіх випадків, що спричинили простій громадського транспорту, пов’язані саме з неналежно припаркованими автомобілями.

Також уже сьогодні у Франківському районному суді Львова та Пустомитівському районному суді Львівської області перебувають два позови до винуватців схожих простоїв. Також по 22 схожих епізодах, які трапилися у липні, ЛКП «Львівелектротранс» планує подати аналогічні позови, як тільки отримає дані про порушників від Патрульної поліції Львова», – розповів Іван Бондар, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...