ОСТАННІ НОВИНИ

Напередодні Різдва у Львові збирають кошти для допомоги важкохворим діткам

|

На початку грудня у Львові проведуть одразу два благодійні ярмарки заради порятунку двох важкохворих людей. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

 

Вже цієї суботи, 2 грудня, відбудеться VI Доброчинний Різдвяний Ярмарок «Даймо Надію». Захід організовує під патронатом Архієпископа Мечислава Мокшицького фонд «Даємо надію», що опікується важкохворими дітьми та супроводжує їхні родини – матеріально, духовно та психологічно.

Кошти від цьогорічного Ярмарку мають адресне призначення: для 13-річної Василинки Дацьо, яка має захворювання ЦНС: хвороба Лафора. Це складне захворювання, яке прогресує і дівчинка не може самостійно пересуватися. Їй дуже потрібен візок, вартість якого становить понад 70 тис. грн.

Всіх охочих долучитися до доброї справи і допомогти Василинці, запрошують 2 грудня з 12:00 до 16:00 до Курії Львівської Архідієцезії РКЦ (вул. Винниченка, 32). Учасники зможуть взяти участь у лотереї і виграти один із цінних подарунків, зокрема, сертифікати на ексклюзивні екскурсії та туристичні подорожі, косметичні послуги тощо. Під час Ярмарку можна придбати речі різдвяного декору, зроблені власноруч, солодощі. Протягом заходу також передбачені майстер-класи та забави для дітей. Якщо ви хочете долучитися до збірки іншим способом, інформацію про це можна дізнатися на сторінці Фонд “Даймо Надію”.

10 грудня ще один благодійний Ярмарок організовує парафія Святого Антонія (вул. Личаківська, 49а).  Тут збиратимуть кошти для лікування молодої жінки, яка має важку форму онкологічної хвороби.

«Люди перед святами мають велике бажання чинити добрі справи, особливо знаючи, що серед нас, в тому числі на парафії, є потребуючі, які мають дуже обмежені можливості. Ініціатором цього ярмарку стала Францисканська молодь, і ми подумали, щоби спрямувати його на конкретну добру справу.

Знаючи, що одна з наших парафіянок, яка є дуже скромною особою і сама ніколи нічого не попросить, але має важку ситуацію, було прийняте рішення присвятити цей збір коштів для її лікування», – розповідає настоятель парафії Святого Антонія отець Павло і закликає всіх небайдужих парафіян та друзів святого Антонія приєднатися до цієї ініціативи, про що детальніше можна дізнатися на сайті Санктуарію Святого Антонія  або сторінці у соцмережах.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...