ОСТАННІ НОВИНИ

Для втілення проектів Громадського бюджету у Львові передбачили 26 мільйонів

Катерина Родак

|

Вчора, 27 листопада,  під час засідання комісією фінансів та планування бюджету ЛМР було затверджено виділення 26 млн. грн на реалізацію проектів Громадського бюджету. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

 

«Комісія затвердила виділення 26 млн. грн на реалізацію проектів, які подавалися на фінансування по Громадському бюджету. Однак проектів-переможців визначено не було. Затвердити проекти плануємо на наступному засіданні комісії», – розповіла Вікторія Довжик, голова комісії фінансування та планування бюджету ЛМР.

Як повідомив Юрій Лукашевський, начальник управління «Секретаріат ради», перелік буде визначатися виходячи з формул, записаних у Положенні: 40% – на великі, загальноміські проекти і 10% – на малі проекти в кожному районі.

Нагадаємо,  нещодавно завершилось голосування львів’ян за проекти Громадського бюджету. Тепер справа – за профільними депутатськими комісіями.

Наразі на сайті Громадського бюджету можна ознайомитися із статистикою та проектами, що набрали найбільшу кількість голосів.  Переможців визначать до 29 грудня цього року.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...