ОСТАННІ НОВИНИ

У Львівському військкоматі кажуть, що Facebook-сторінку зі списками ухилянтів від армії незабаром відновлять

Юлія Шпак

|

Львівський обласний військовий комісаріат найближчим часом відновить Facebook-сторінку зі списком призовників, які ухиляються від служби в армії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив головний військовий комісар Львівщини Олександр Тіщенко.

Він зазначив, що у зв’язку з великою кількістю звернень громадян, які побачили себе у списках осіб, які підлягають призову на строкову військову службу і з тих чи інших причин не з’явилися до районних(міських) військових комісаріатів.

«Згідно проведеного аналізу встановлено, що більшість громадян, які з вчорашнього дня звернулися до військкоматів Львівщини мають право на відстрочку від призову на строкову військову службу, але належним чином не підтвердили цього.  Тому, вкотре звертаюся, якщо маєте таке право– прийдіть до військового комісаріату та офіційно підтвердіть його», – йдеться у повідомленні

Також Олександр Тіщенко додав, що згідно Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла,  громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.

«Дану категорію громадян запрошуємо самостійно з’явитися до районних(міських) військових комісаріатів для вивчення військово-облікових даних та ступені придатності за станом здоров’я», – написав він.

Окрім цього головний військовий комісар зазначив, що сторінка Львівського обласного військового комісаріату у соціальній мережі фейсбук на даний момент не працює, у зв’язку з блокуванням значної частини матеріалів, проте найближчим часом відновить своє функціонування.

На запитання користувачів під дописом, чи будуть знову опубліковані списки призовників, які ухиляються від служби, Олександр Тіщенко відповів, що будуть.

Нагадаємо, вчора, 22 листопада,  Львівський обласний військкомат у Фейсбук оприлюднив прізвища юнаків, що «косять» від армії. У списку було 15 тисяч прізвищ. Згодом повідомлялося, що Львівський військкомат видалив сторінку в Facebook, де були оприлюднені списки ухилянтів від армії.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...