ОСТАННІ НОВИНИ

Річку у Рудно «замилили»? У водоймі виросла піна до двох метрів

Дарина Смеречанська

|

У Рудно біля Львова запінилася річка: сама вода стала сивого кольору, а піна подекуди сягає двох метрів. Про це на своїй сторінці у Facebook написала депутат Львівської міської ради Ольга Посипанко.

«Вже другий день наша річка біла. Сива вода. Піна сягає подекуди двох метрів! Вода в криницях та свердловинах (!) непридатна для споживання! Люди продовжують набирати воду з джерела та труїти своїх рідних!», – написала вона.

Також Ольга Посипанко зауважила, що на це не відреагували жодні служби.

«Крім складеного акта депутатів місцевої ради, який особливої юридичної сили і не має. Не розумію, в принципі, чим займається природоохоронна прокуратура, якщо на два моїх депутатських запити немає жодного реагування чи відповіді! Не розумію, що робить Держекоінспекція, до якої потрібно звернутися письмово, щоб вони зробили ласку обстежити річку! Не розумію нашу місцеву раду і місцеві ради сусідніх сіл, які на це все так спокійно дивляться! Не розумію змісту наших зустрічей в районній адміністрації, якщо досі не вдалося виявити джерело цього звірства по відношенню до природи! Де наші діячі з громадських організацій?», – обурилася депутатка.

«Люди! Та якби в наших сусідів поляків таке сталося, то вже б усі на вулицю вийшли! Громадо! Не мовчіть та бийте на сполох! У Рудно – екологічна катастрофа», – наголосила вона.

Фото: Facebook-сторінка Ольги Посипанко

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...