ОСТАННІ НОВИНИ

Мешканці Золочівщини вимагають не допустити передачі мисливських угідь для полювань екс-регіоналів

Дарина Смеречанська

|

У Львівській обласній раді вчергове намагались протягнути питання «дачі Медведчука». Про це повідомляє ГО «Громада та ініціатива» на своїй сторінці у Facebook.

Власне, 16 листопада на засіданні екологічної комісії Львівської обласної ради було повторно розглянуте питання винесення на розгляд сесії облради питання надання в користування мисливських угідь ТзОВ МГ “Надбужжя”.

Активісти наголошують, що голова комісії Юрій Гудима під час засідання повідомив про те, що  до обласної ради щодо підтримки “Надбужжя” звернулися три церковні громади Золочівського району: с. Кругів, с. Колтів, с. Верхобуж. Натомість депутат обласної ради Андрій Чад оприлюднив звернення більше 450 мешканців Золочівського р-ну, які виступили проти надання мисливських угідь в користування “Надбужжя”.

“Зокрема, у зверненні зазначено, що це господарство створювалося під тиском податкової, якою у 2000-их роках керував С. Медведчук. Відпочивати туди приїжджали колишні регіонали, для прикладу Нестор Шуфрич, Михайло Добкін. Окрім того, як йдеться у зверненні, власником господарства є Любов Гончарова, яка підтвердила інформацію, що її син є помічником колишнього регіонала Михайла Добкіна. Мешканці району вважають, що користуватися угіддями повинні інші мисливські організації”, – зауважили активісти.

Як інформують у ГО «Громада та ініціатива», за результатами голосування комісія не прийняла рішення виносити на розгляд облради питання “Надбужжя”.

Слід нагадати, що питання надання в користування 16 тисяч га на 15 років “Надбужжя” 29 березня 2016 року не було підтримане депутатами облради.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...