ОСТАННІ НОВИНИ

Як майбутні офіцери-артилеристи Академії сухопутних військ вдосконалювали практичні навички

Юлія Шпак

|

Під час вдосконалення свого вишколу на полігоні курсанти факультету ракетних військ і артилерії Національної академії сухопутних військ виконують комплексні завдання із застосування різноманітних артилерійських систем. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Академії сухопутних військ.

Впродовж декількох днів майбутні офіцери проживають та діють в справжніх польових умовах. На єдиному тактичному фоні під керівництвом досвідчених викладачів молоді гармаші вчаться застосовувати штатні артилерійські системи.

Однак перед нанесення вогневого ураження вони повинні приховано та швидко висунутись до вогневих позицій, оперативно провести необхідні розрахунки для стрільби. Умовного противника необхідно знищити одним залпом. Після цього артилерійській батареї стрімко й безпечно залишають свої позиції, щоб уникнути ворожого вогню у відповідь.

Для ефективних дій у розпорядженні курсантів-артилеристів є різні за потужністю та способом транспортування гармати. Окрім того, для проведення точних розрахунків вихованці факультету ракетних військ і артилерії застосовують як класичні засоби, так і новітні цифрові технології.

Фото: Академія сухопутних військ

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...