ОСТАННІ НОВИНИ

Керівника Львівського військового лісокомбінату оштрафували на 850 грн за корупцію

Дарина Смеречанська

|

За несвоєчасне подання декларації керівника ДП Міноборони «Львівський військовий лісокомбінат» притягнуто до відповідальності. Про це Львівському порталу повідомили у прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Напередодні вихідних Сихівський районний суд м. Львова визнав винним т.в.о. директора державного підприємства Міністерства оборони України «Львівський військовий лісокомбінат» у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, та наклав на останнього стягнення у виді штрафу в  розмірі 850 гривень.

Зазначимо, що військовою прокуратурою Західного регіону України проведено вивчення додержання службовими особами ДП МО України «Львівський військовий лісокомбінат» вимог антикорупційного законодавства під час декларування доходів та майна.

Зокрема, у ході опрацювання відомостей Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, виявлено, що вказана особа після звільнення з попереднього місця роботи в ДП «Ржищівський військовий лісгосп» несвоєчасно і без поважних причин подала декларацію за період не охоплений раніше поданими деклараціями, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...