ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині зафіксовано крадіжку гравію з русла річки Бистриця

Катерина Родак

|

На Львівщині за допомогою трактора та КамАЗ біло здійснено крадіжку гравійно-піскової суміші, яку використовують у будівництві. Про це Львівському порталу повідомили у Держекоінспекції області.

У ході проведення перевірки було виявлено самовільне надрокористування, а саме – самовільний забір піщано-гравійної сировини з русла р. Бистриця  поблизу с. Уріж Дрогобицького  району Львівської області без наявного спеціального дозволу на користування надрами.

На місці події виявлено вантажний автомобіль марки  КамАЗ 5320, на який було незаконно здійснено завантаження  суміші екскаватором на базі трактора, що є порушенням ст.ст. 16, 19, 20 Кодексу України «Про надра» та ст.ст. 85, 86, 87, 89 Водного Кодексу України.

На місце правопорушення було викликано слідчо-оперативну групу Дрогобицького ВП  ГУНП України у Львівській області, якими  складено протокол огляду місця події та вилучено автомобіль КамАЗ.

Слід зазначити, що при обстеженні земельної ділянки водного фонду орієнтовною площею 0.076 га із слідами неодноразового тривалого забору ПГС виявлено дві ями з характерними слідами свіжого забору загальним об’ємом 14.8 м3. Загальна сума збитків завданих державі внаслідок самовільного користування  надрами  становить 7 956,48  грн.

Відповідно до ст. 240 Кримінального кодексу України матеріали перевірки готуються для передачі в Дрогобицький ВП ГУ НП у Львівській області.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...