ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські школярі зібрали кошти на лікування для прикутого до інвалідного візка воїна

Дарина Смеречанська

|

Учні третьої загальноосвітньої школи міста Львова зібрали 22 тисячі гривень на лікування для українського захисника Сергія Науменка. Школярі завітали до бійця прямо в лікувальну палату ВМКЦ Західного регіону. Про це повідомляє регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

Разом з багатьма теплими словами вони передали Сергію запашний галицький коравай та близько 22 тисяч гривень, які учні школи зібрали для того, щоб вилікувати захисника України.

«Вже близько десяти років поспіль, раз на рік, в нашій школі відбувається благодійний ярмарок, – розповіла соціальний педагог школи Марія Степанова. – виник він по ініціативі активістів шкільного самоврядування. На ярмарку продаються речі, які діти виготовили разом з батьками. Як правило молодша школа пропонує купити різноманітні солодощі та випічку. А старшокласники більше дають на продаж «хенд-мейду», різноманітних сувенірів та творів зроблених власними руками».

Як зазначається, зазвичай  учні намагаються робити допомогу адресно, адже їм потрібно знати, що їх гроші не просто «розчинились» в якомусь благодійному фонді, а пішли на конкретну справу.  Наприклад минулого року, під час ярмарку діти назбирали понад 10 тисяч гривень. Всі ці кошти, за рішенням шкільного самоврядування, були передані дошкільному навчальному закладу для дітей з особливими потребами «Півник», що знаходиться в місті Костянтинівка Донецької області. А в цьому році діти вирішили передати гроші на лікування прикутому до інвалідного візка українському воїну.

За словами Марії Степанової, саме через такі акції діти вчаться бути щирими, відчувати чужий біль а головне – розуміти свою значимість в державі, та те, що саме вони своїми діями можуть змінювати навколишній світ на краще.

Фото: Міноборони

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...