ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян кличуть на концерт «НАОНІ Оркестра»

Єва Корнійчук

|

Напередодні Дня св. Миколая, 18 грудня, о 19.00 у Театрі ім. М. Заньковецької відбудеться концерт від «НАОНІ Оркестра». Нова унікальна програма «Рок-Хіти і саундтреки століття» від НАОНІ Оркестра.

«Якщо ви розчаровані у народних інструментах, єдиний в Україні професійний оркестр народних інструментів НАОНІ вам доведе: навіть Adele чи Pink Floyd можуть зазвучати феєречно, а саундтреки з улюблених кінофільмів змусять по-новому проживати Любов. Немає такого хіта, який би не збагатили НАОНІ. Оркестрове виконання не залишає байдужим. НАОНІ такі в одному екземплярі! Недарма вони стали безсумнівним переможцем «Битви оркестрів» в Україні та  Молдові.

Якщо вас лякає слово «академічний» у назві оркестру, то ми розвіємо ваші страхи. Якщо ви думаєте, що народні інструменти – це виключно пісні з шкільного підручника, то це точно не про НАОНІ! Нова програма «Рок-хіти і  саундтреки століття» – це світові музичні шедеври, якими захоплюються мільйони (The Beatles, Deep Purple, ABBA, Adele, Metallica, Depeche Mode, Pink Floyd та багатьох інших) саундтреки, з улюблених фільмів («Таксі», «Місія нездійсненна» та ін.) у неймовірному оркестровому виконанні! Будуть фірмові хіти на цимбалах від НАОНІ – своєрідна візитівка оркестру. Такого ви більше ніде почуєте! Виступи з «Другою Рікою», Олегом Скрипкою та Onuka – і це теж НАОНІ. Нові хіти у супроводу народних інструментів здобувають нове неповторне звучання. Рок на сопілці чи зарубіжні хіти на бандурі – у виконанні НАОНІ Оркестра все можливо! З ними справжній екшн гарантовано»,- розповідають організатори.

НАОНІ – це провідний творчий колектив України. Культовий керівник – народний артист України, професор Віктор Гуцал.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...