ОСТАННІ НОВИНИ

Японський театр презентував лялькову виставу у Львові

Дарина Смеречанська

|

У середу, 8 листопада, у Львівському обласному академічному театрі ляльок театральний колектив «Сарухачі-дза» вперше поставив виставу «Лисиця з лісу Шінода» японського традиційного театру ляльок «Бунраку». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

За допомогою театральний засобів, візуалізації, музики, співу у фольклорній казці актори відтворили традиції японського народу,  перенесли присутніх у дивовижний світ, де вони побачили переваги добра над злом, правди над неправдою, щирості над лукавістю.

Директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації  Мирослава Туркало  наголосила, що така мистецька подія дозволяє пізнати культуру іншої країни та сприяє інтелектуальному розвитку молоді.

«Мені дуже приємно, що цей театр, мандруючи світом, презентує свою творчість вперше на Львівщині, посилює зближення наших культур та народів», – підкреслила Мирослава Туркало.

Зазначимо, захід відбувся у межах Року Японії в Україні за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації та Посольства Японії.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...