ОСТАННІ НОВИНИ

У Сокалі закрили ізолятор тимчасового тримання через порушення прав ув’язнених

Юлія Шпак

|

На Львівщині прокуратура призупинила діяльність ізолятора тимчасового тримання через порушення. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Встановлено, що в ізоляторі тимчасового тримання №3 Головного управління Нацполіції Львівської області у м.Сокалі, не обладнано кімнату медичного огляду, медізолятор та санітарний пропускник із дезінфекційною камерою. Крім цього, душова кімната містить лише одну душову кабінку, а камера для побачень взагалі відсутня.

Також, приміщення камер ізолятора потребують негайного ремонту – фарбування стін, зміни підлоги, встановлення вентиляції, а також переобладнання сітки на вікнах для належного природного освітлення.

При цьому, зафіксовано факти порушень вимог пожежної безпеки.

З метою дотримання конституційних прав громадян, що перебувають у ізоляторах тимчасового тримання, на належне медико-санітарне та матеріально-побутове забезпечення, вимог законів України «Про національну поліцію», «Про попереднє ув’язнення», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» та наказів Міністерства внутрішніх справ, прокуратурою Львівської області внесено документ прокурорського реагування з вимогою призупинити функціонування вказаної спецустанови поліції.

Відтак, 30.10.2017 року діяльність ізолятора призупинено та розпочато ремонтні роботи задля усунення виявлених недоліків та приведення установи у відповідність до чинного законодавства та європейських стандартів.

Варто зазначити, що цьогоріч у вересні з аналогічних причин призупинено роботу ІТТ №2 ГУ НП у Львівській області у м. Дрогобич. На даний час виконано майже 75% ремонтних робіт.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...