ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян закликають підтримати ідею створення тренувального майданчика для собак навпроти ЛКП «Лев»

Соломія Головіна

|

В рамках Громадського бюджету у Львові пропонують облаштувати тренувально-вигульний майданчик для собак на галявині навпроти ЛКП «Лев» (вул. Промисловій, 56). Отож, львів’ян закликають підтримати цю ініціативу і проголосувати за неї до 15 листопада. Про це повідомляє Львівський портал.

«Вулиця Промислова, на якій розташоване ЛКП “Лев”, – це вулиця з інтенсивним рухом у промисловому районі Львова. Саме тому громадська ініціатива Dog-Friendly City пропонує облаштувати належним чином оснащений майданчик для вигулу і тренування собак, що перебувають на підприємстві, адже кожного дня мінімум двічі на день працівники ЛКП “Лев” вигулюють понад 40 собак. Також з ними працює кінолог. Основна мета – належна соціалізація собак, що були безпритульними, та їх прилаштування у родини (адопція). Огороджений майданчик з відповідним обладнанням на галявині навпроти ЛКП дозволить безпечно вигулювати колишніх безпритульних собак та надасть можливості для проведення повноцінних тренувань», – наголошують ініціатори проекту.

Також майданчиком зможуть користуватись місцеві мешканці, що є власниками собак. Поточне утримання майданчика здійснюватиме ЛКП “Лев”.

Додамо, що бюджет проекту складає 314 тисяч гривень.

Зауважимо, що загалом цього року на цей Громадський проект подали свої ідеї 300 львів’ян. Громадський бюджет – проект, який покликаний втілювати стартапи, інженерні, освітні та інші ініціативи у Львові.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...