ОСТАННІ НОВИНИ

На трьох полігонах Львівщини з’являться сміттєсортувальні лінії, продуктивністю 12-15 тонн на годину

Катерина Родак

|

На Львівщині оголосили тендер на поставку трьох комплексів сортування ТПВ для полігонів  області. Відповідне оголошення розміщене на Prozorro, передає кореспондент Львівського порталу.

Очікувана вартість трьох сміттєсортувальних ліній – 16 млн 500 тис. грн. Аукціон пройде 8 січня 2018 року.

Як йдеться у документації, принциповою здатністю обладнання має бути можливість його використання для змішаних відходів що мають високу насипну щільність.

Учасник має надати докази успішного досвіду використання аналогічного обладнання.

Потужність комплексу має бути не менше 50 тис. тон в рік, продуктивність: 12-15 тон ТПВ  на годину.

 

«Полігонний комплекс з обробки твердих відходів» повинен складатися з наступних технологічних одиниць.

  1. Мобільний шредер. Потужність не менше 215 к.с., укомплектований магнітним сепаратором, з можливістю переміщення по території полігону, пультом дистанційного радіоуправління, системою аварійного виключення, можливість реверсу робочих валів, гідравлічно відкриваючийся транспортер. Шредер (подрібнювач) має подрібнювати: змішане сміття, стара та використана деревина (віконні рами, двері, корені дерев).
  2. Механізована лінія для розподілення змішаних ТПВ за фракціями (сортувальна лінія). Лінія потужністю від 12-15 тон на годину розподіляє ТПВ на наступні фракції: дрібна фракція (механічний відбір) до 50 мм (органічні та інертні матеріали), чорні метали (механізований відбір), ПЕТ-пляшка (4 фракції), скло (2 фракції) макулатура (2 фракції); кольорові метали, плівка (2 фракції), інші матеріали (2 фракції). Безпека обладнання для роботи людей під час роботи на лінії має бути підтверджена висновками СЕС, відділу Охорони праці та МНС. Висновки додаються до пропозиції.
  3. Пакувальний прес для вторинної сировини. Забезпечує пресування вторинної сировини: макулатура, ПЕТ-пляшка, алюмінієва та жерстяна банка, плівка п/е.

Львівський портал намагався отримати коментар керівника департаменту ЖКГ Львівської ОДА з цього приводу, проте безуспішно.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...