ОСТАННІ НОВИНИ

Зі Львова масово втікають спеціалісти, які реставрують старовинні балкони

Соломія Григор'єва

|

У Львові зараз є дві проблеми з підрядними організаціями, які займаються реставрацією балконів. Про це повідомила начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко, передає кореспондент Львівського порталу.

«Ми маємо дві проблеми. Перша – у нас дуже мало стає підрядників, які можуть виконувати такі роботи. Кожна фірма, яка має відповідну ліцензію, скаржиться на те, що їх працівники виїжджають за кордон, бо в нас низька зарплата в будівництві і реставрації. Підрядники не мають, з ким працювати. У нас по всіх об’єктах є така проблема, і якщо так буде й далі, нам не буде кому виконувати роботи», – сказала Л. Онищенко.

Друга проблема стосується ліцензування таких фірм.

«Всередині року змінилася процедура щодо ліцензування фірм. Фірми, які раніше мали ліцензії тільки на пам’ятки місцевого значення, тепер її втрачають, бо зараз робиться ліцензія одна на всі пам’ятки, і це також проблема», – зазначила начальник управління охорони історичного середовища.

Також Лілія Онищенко додала, що зараз програма реставрації балконів набула популярності. Зараз в управлінні охорони історичного середовища ЛМР є близько 60 заяв про реставрацію балконів.

Фото: Львівський портал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...