ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові оновили вулицю Озерну

Олександр Косик

|

У Залізничному районі міста Львова завершили капітальний ремонт вулиці Озерної за проектом ЛКП «Інститут просторового розвитку». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

У межах виконання робіт замінили дорожнє покриття, облаштували зелені зони, встановили гідрозатвори, збудували міні-кільце на перехресті житлових вулиць, облаштували три штучні звуження дороги. Загальна вартість виконання ремонтних робіт у межах проекту складає близько 3 млн 300 тис гривень.

«Ми виконали капітальний ремонт вул. Озерної. Проект передбачав заміну дорожнього покриття на бруківку; на в’їзді на вул. Озерну з вул. Повітряної влаштовано неперервний тротуар і пандус для машин. На протилежному кінці збудовано візуальне міні-кільце на перехресті житлових вулиць. На вул. Озерній добре продумане водовідведення. Також тут облаштовано три штучні звуження дороги для заспокоєння руху: це виступи з бордюрів, які звужують проїзну частину, з метою зменшення швидкості. На здійснення капітального ремонту цієї вулиці з міського бюджету було виділено близько 3 млн 235 тис. гривень», – зазначив начальник відділу комунального господарства Залізничної районної адміністрації Юрій Равлик.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...