ОСТАННІ НОВИНИ

Мерія запевняє, що поки питання розформування львівських НВК є тільки на етапі обговорення

Соломія Григор'єва

|

Наразі жодних рішень щодо перетворення чи реорганізації НВК Львова нема. Це зазначила директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна, передає Львівський портал.

«Щодо ситуації з навчально-виховними комплексами у Законі України «Про освіту» немає конкретно виділеного типу навчального закладу такий, як навчально-виховний комплекс садок-школа. Тобто, є певні запитання до того, як це подається в Законі України «Про освіту».

На сьогодні ситуація виглядає так: вчора в мене відбулася телефонна розмова із заступником міністра освіти Павлом Хобзеєм. Міністерство освіти, зі слів заступника міністра, має дати роз’яснення щодо функціонування навчально-виховних комплексів школа-садок.

Відповідно, на рівні міністерства також вважають, що такі типи навчальних закладів мали би право надалі функціонувати в такому форматі, в якому вони працювали до прийняття Закону України «Про освіту». Як тільки надійде роз’яснення від міністерства освіти, ми будемо рухатися далі.

На сьогодні жодних рішень щодо перетворення чи реорганізації НВК нема. Це питання на даному етапі лише обговорюється, тобто воно перебуває в площині обговорення», – зазначила Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...