ОСТАННІ НОВИНИ

У львівському аеропорті пожежники вчились гасити вогонь в літаках

Соломія Григор'єва

|

На території державного підприємства Міжнародний аеропорт «Львів» імені Д. Галицького відбулися пожежно-тактичні навчання з організації взаємодії та дії оперативних служб у випадку виникнення авіаційних подій. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДСНС України у Львівській області.

Під час навчань рятувальники спільно із адміністрацією аеропорту відпрацювали спільні дії у випадку виникнення авіаційної подій, зокрема, при аварійній посадці повітряного судна.

Згідно із легендою навчань, під час польоту в літаку виникла несправність, що призвело до вимушеної посадки у Львівському аеропорту. Першочергово до місця події прибув черговий караул відомчої пожежної частини аеропорту «Львів». Вони проклали пінну подушку для здійснення аварійної посадки літака.

В результаті аварійної посадки відбулося зіткнення авіаційного судна з іншим літаком на летовищі. Це призвело до витоку та займання пального. У літаку перебували пасажири, частина з яких зазнали травмувань: втрата свідомості, переломи, кровотеча, паніка, шок та інші. Відкриття люків з середини було неможливим.

Для гасіння пожежі та охолодження елементів літака залучили пожежно-рятувальні підрозділи Львова. Частина вогнеборців здійснювала охолодження іншого літака, з яким зіткнулося повітряне судно.

Фахівці ДСНС за допомогою висувної пожежної драбини залізли у літак, провели розвідку всередині, та виконали поетапну евакуацію пасажирів.

Постраждалих передали медикам для надання подальшої допомоги. Для організації сортування потерпілих, надання їм домедичної допомоги в безпечній зоні, розгорнули сортувальний майданчик. До сортувального майданчика залучили медичні автомобілі та фахівців, котрі провели сортування, надали домедичну допомогу та перевезли потерпілих до лікувальних закладів.

Допоміжні служби аеропорту організували зонування, визначили безпечні місця під’їзду техніки для перевезення потерпілих в легкому стані та здійснили забезпечення оперативних служб в порядку взаємодії.

Заступник начальника  ГУ ДСНС України у Львівській області з реагування на надзвичайні ситуації Валерій Глобенко підсумував проведенні тренування: «Рятувальники відпрацювали елементи гасіння пожежі на повітряному судні, та запобігання виникненню займання на сусідньому літаку. Також, сьогодні ми відпрацьовували порятунок людей із літака у випадку виникнення біди. Хлопці спрацювали добре, тому навчання, вважаю, відбулися успішно».

Після навчань провели демонстрацію пожежної техніки та розповіли про її тактичні можливості. Далі для усіх часників навчань провели екскурсію аеропортом для оперативно-тактичного вивчення об’єкту. Після цього відбулася семінар-нарада, на якій обговорили проведенні тренування, та ще раз нагадали  порядок організації гасіння пожежі на літаках, і схеми подачі вогнегасних речовин від пожежно-рятувальної техніки.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...