ОСТАННІ НОВИНИ

Стало відомо, коли стартує ЗНО-2018

Катерина Родак

|

Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року абітурієнти складатимуть, починаючи з 23 травня. Про це сьогодні, 18 жовтня, під час брифінгу повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк, передає кореспондент Львівського порталу.

За її словами,  стартує складання ЗНО у 2018 році з математики.

«Починаємо ми цього року ЗНО 23 травня 2018 року з математики . Найбільше тестування 24 травня – українська мова і література. У липні буде додаткова сесія, на яку будуть реєструватися окремі групи абітурієнтів», – зазначила вона.

Лариса Середяк також повідомила, що реєстрація на основну сесію ЗНО розпочнеться 6 лютого 2018 року. Вся реєстрація відбуватиметься традиційно через навчальні заклади. Оскільки цього року ЗНО складатимуть студенти ПТУ та коледжів, ці навчальні заклади також їх реєструватимуть.

Отож майбутніх студентів закликають уже починати готуватися до ЗНО.

«Готуватися до ЗНО є за чим. На сайті регіонального центру є пробне онлайн-тестування з оновленими тестами за 2017 рік. Також є оновлена програма, тести минулих років. У березні буде пробне тестування, реєстрація на яке стартує у січні 2018 року», – уточнила Л. Середяк.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...