ОСТАННІ НОВИНИ

Львівщина – в першій п’ятірці областей з найкращим бізнес-кліматом, - дослідження

Лаврентій Дубич

|

Вінницька область посіла перше місце серед регіонів України в щорічному рейтингу ділового клімату і стала єдиною областю, де підприємці позитивно оцінили поточний стан ділового середовища. Про це йдеться в матеріалах Інституту економічних досліджень і політичних консультацій з оцінки рейтингу регіонального індексу ділового клімату, оприлюднених на сайті організації, – повідомляє УНІАН.

Згідно з дослідженням, крім Вінницької, до топ-5 областей з найкращим бізнес-кліматом в Україні увійшли Львівська, Рівненська, Тернопільська та Закарпатська області. При цьому, найгірші результати зафіксовано в Харківській, Луганській і Донецькій областях. Також повідомляється, що підприємці столиці України м.Києва мають помірні очікування.

Довідка. Рейтинг регіонального індексу ділового клімату для України підготовлено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках програми «Лідерство в економічному управлінні». Оцінки проводяться на основі опитування підприємців за 4 критеріями: якість ділового середовища, поточна ділова активність, довгострокова ділова активність і оцінка основних 3 регуляторних процедур – реєстрації, податкового адміністрування, перевірок.

Фото: ier.com.ua, Reuters

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...